Abacus Language Services

Hakkımızda

Abacus Dil Hizmetleri’nin kökenleri, eğlence ve dijital ürün ve uygulamaları tanıtmak için Avustralya’da Abacus Multimedia’nın kurulduğu 2014 yılında başladı. 2017’de Yeni Zelanda’da açıldık ve 2019’da Pakistan’da kendi yazılım evimizi kurduk ve 2021’de Türkiye’ye genişlettik. Çevirileri diğer şirketlere dış kaynak sağlamak yerine, web sitelerini, yazılımları, uygulamaları ve oyunları İngilizce’den diğer dillere kopyalama konusunda uzmanlaşmış kendi şirket içi dil çeviri hizmetimizi oluşturduk. Dünyanın 12 ana dilinden başlayarak istikrarlı bir şekilde büyüdük ve eski antik diller de dahil olmak üzere her bir dilde çeviriler yapacağız.

Çoğu çeviri şirketi metin veya belge çevirisi konusunda uzman olsa da, en büyük uzmanlık alanımız multimedya ve dijital çevirilerdir. Ekibimiz kadrolu ve yarı zamanlı çalışanlardan oluşmakta olup, mümkün olan yerlerde ofislerimizde fiili olarak çalışmalarını tercih ederiz. Bazı çevirmenler uzaktan çalışırlar ve nadir bulunan diller için serbest çevirmenler aramaktayız.

traduction
translation services

Şirketimiz en yeni proje yönetimi çeviri yazılımlarını kullanır ve personelin Google Çeviri kullanmasını yasaklarız. En yüksek kalite kontrolünü sağlamak için tüm işler baştan sona kontrol edilir ve kontrol edilen işler ikinci defa yeniden kontrol edilir. Çevrilen metnin, belgelerin, web sitelerinin, uygulamaların, oyunların çevrilen dilde orijinalinde olduğu gibi mükemmel görünmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Film, TV ve yazılım alanında namı değer bir geçmişe sahip olduğumuzdan, çevirilerinizin herhangi bir medya formatında kullanılabilir olmasını sağlama konusunda bizim kadar uzman olan çok az şirket vardır. CEO’muz, Avustralya/Yeni Zelanda’nın en büyük dil çeviri şirketlerinden ikisinde Pazarlama Müdürü olarak çalışan geniş deneyime sahiptir. 

Abacus Dil Hizmetleri, romantik aşk mektupları yazmak, arkeolojik alanlardan antik paraları ve el yazmalarını deşifre etmek ve uyuşturucu tacirlerinin gizli polis kayıtlarını deşifre etmek gibi daha ilginç ve sıra dışı olanlardan bazıları ile her türlü çeviriyi tam anlamıyla üstlenecektir. Personelimiz diller konusunda tutkuludur ve çalışmalarında mükemmel hünerlerini gösterirler. Bu nedenle, daha büyük bir kitleye ulaşmanız veya pazar payı kazanmanız gerekiyorsa bizimle konuşun.

Abacus Language Services
Müşteri Değerlendirmeleri
Abacus Language Services

Abacus Dil Hizmetleri olarak Abacus Multimedya ticareti © Telif hakkı 2021. | Tüm hakları Saklıdır.

Hızlı Teklif